ChinesePoint

Jazykové kurzy skupinové

Naučte se čínsky, japonsky, korejsky, vietnamsky nebo rusky od kvalifikovaných lektorů i rodilých mluvčích v jazykových kurzech Chinese Point ...

V Chinese Point najdete specialisty na asijské jazyky. Je to naše doména, svoji práci děláme s nadšením, a proto věříme, že u nás naleznete pro studium dobré zázemí a kolektiv výborných lektorů. Naši lektoři mají dlouholeté zkušenosti s výukou jazyků a jsou odborníky ve svém oboru.

 

Jazyková škola nabízí studentům pro výuku velké množství kvalitních materiálů z ČLR, USA i ČR. Připravili jsme především moderní a zajímavé učebnice, pracovní sešity, výukové plakáty, hrací karty, slovníky, CD, CD-ROMy a další materiály. Studenti mají možnost si většinu z materiálů zakoupit. Kromě toho získáte možnost vypůjčovat si literaturu a filmy z naší knihovny.

 

Student při zahájení studia získá přístup do školního studentského portálu. Získá tím neomezený přístup a možnost administrace svého kurzu. Má stálý přehled o obsahu odučených hodin, zadaných domácích úkolech, po vstupu na portál může čerpat zdroje k výuce - ať již ve formě audio, video nebo text. A samozřejmě je v kontaktu s lektorem kurzu, vedením školy i případně svými kolegy v kurzu!

 

V prostorách jazykové školy Chinese Point je studentům k dispozici WIFI připojení.

 

 

Den otevřených dveří

 

Den otevřených dveří proběhne 30. ledna. Od 16:30 do 17:15 se můžete zcela zdarma zúčastnit ukázkové lekce japonštiny s rodilou mluvčí ( a mimochodem naprosto výbornou znalostí češtiny) pro úplné začátečníky, od 17:30 do 18:15 lekce čínštiny s českou lektorkou, prohlédnout i zakoupit si výukové materiály. A to není vše - od 18:15 pro vás připravujeme Asijský novoroční workshop, jehož hlavním tématem bude čínský nový rok, zodiak a znaky. Takže neváhejte a přijďte si pohrát s novoroční tématikou a napište si s námi znak pro rok 2019 - znak vepře.

 


Který jazyk chcete studovat?
Letní jazykové kurzy čínštiny

Zvolte úroveň

Letní jazykové kurzy japonštiny

Zvolte úroveň

Letní jazykové kurzy korejštiny

Zvolte úroveňSkupinové jazykové kurzy:

Který jazyk chcete studovat?
Kurzy čínštiny

Zvolte úroveň

Kurzy japonštiny

Zvolte úroveň

Kurzy korejštiny

Zvolte úroveňIndividuální kurzy na míru:

Který jazyk chcete studovat?
Čínština
Japonština
Korejština
Vietnamština
Čeština pro cizince

Naše výukové prostory

 

Individuální výuka

 

Individuální výuka patří k nejefektivnějším a v současné době nejoblíbenějším způsobům studia cizího jazyka. Výuka může probíhat podle individuálních požadavků na čas, tempo i charakter výuky cizího jazyka vždy pod vedením zkušeného lektora.

 

Více informací o individuální výuce.

 

V rámci bezplatného poradenství otestujeme Vaši současnou jazykovou úroveň a vytvoříme studijní plán. Navrhneme nejvhodnější výukové materiály a doporučíme další literaturu. Platba u individuální výuky probíhá až na konci každého kalendářního měsíce, takže platíte opravdu jen hodiny, které proběhly. 


Proč studovat s námi?

 

Připravili jsme pro vás dobře vybavené jazykové učebny  v centru Prahy.

 

 

Čekají na vás přátelští lektoři - sinologové, japonologové, vietnamisté, koreanisté a rodilí mluvčí.

 

 

Připravili jsme velice pestrou nabídku jazykových materiálů věnovaných asijským jazykům - učebnice, pracovní sešity, hrací karty, CD, CD-ROMy, čínsko-anglické a anglicko-čínské slovníky, dvojjazyčné výukové knihy, fonetické tabulky, výukové filmy.

 

 

Získáte možnost vypůjčovat si knihy z naší knihovny, kde naleznete dostatek materiálů věnovaných dějinám Asie, především Číny, filosofii Dálného východu, moderní literatuře 20. století a mnoho dalšího.

 

 

Spolupracujeme s řadou kulturních institucí, a proto Vás budeme pravidelně informovat o kulturních a dalších akcích spojených tematicky s oblastí Dálného východu.