ChinesePoint

Čínština a japonština pro děti

Letní čínský a japonský příměstský tábor

Čínsko-japonský jazykový příměstský tábor 2019

 

Pořádáme letní jazykový příměstský tábor zaměřený na oblast Asie pro děti ve věku 6-10 let. Děti seznámíme hravou formou s asijskými zeměmi, odlišnými jazyky, čínskými znaky a začneme je učit čínsky. Budeme se krok za krokem seznamovat s asijskou kulturou, s jednoduchými čínskými slovními obraty a budeme je co nejvíce používat v konverzaci s rodilou mluvčí. Dětem se bude věnovat česká a čínská lektorka.

 

Vydáme se společně na dobrodružné objevné cesty po Asii. Každý den podrobně prozkoumáme jednu oblast života v Číně či Japonsku. Nejprve budeme zkoumat společné a rozdílné znaky mezi Evropou a Asií, naučíme se psát jako Číňané, potom se vydáme vyzkoušet moderní japonské technologie, vyrobíme si a ochutnáme asijské jídlo (samozřejmě čínskými hůlkami), půjdeme po stopách asijské fauny a flory v Praze. Do týdenního programu je zařazen jeden oběd v asijské restauraci i pravidelné vycházky na dětská hřiště či za kulturním programem spojeným s Asií. 

 

Kompletní výukové materiály zajistí škola. Poslední den si děti odnesou diplom a společnou barevnou fotografii.

 

Reportáž ČT Zprávičky o čínském příměstském táboře v roce 2017

 

 

Termíny tábora

 

  • Termíny: 29.7. - 2.8.2019, 9:00 - 16:00 (škola je otevřena od 8:40)
  • Místo: jazyková škola Chinese Point, Washingtonova 25, 110 00 Praha 1 - 1. patro
  • Věk dětí: 6-10, maximálně 10 dětí ve skupině
  • Strava: pití po celý den, svačina dopoledne i odpoledne, obědy zajistí škola, poslední den oběd v asijské restauraci
  • Cena: 4400 Kč

 

Program dne 

 

  • dopoledne: rozcvička a hry, svačina, výuka čínštiny, venkovní hřiště, oběd
  • odpoledne: výuka čínštiny, odpolední kreativní a odpočinkové aktivity (výroba masek, promítání asijského fimu pro děti, zážitkové odpoledne v botanické zahradě v japonské zahradě, vlastnoruční výroba čínského jídla s čínskou lektorkou, výlet a pestrý program v japonském kulturním centru...); svačina

 

 

Registrace

 

Registrace na letní příměstský tábor je pro do 19. července. Dotazy k letnímu táboru rádi zodpovíme i na emailu support@chinesepoint.cz nebo na telefonním čísle 604 131 128.