ChinesePoint

Letní kurzy korejštiny

Bojíte se, že přes prázdniny zapomenete vše, co jste se z korejštiny naučili? Využijte naší nabídky letních kurzů korejštiny ...

Pokud se rozhodujete pro studium asijského jazyka, je korejština rozhodně tou správnou volbou. Objevíte krásu korejského písma hangul, porozumíte korejským filmům, naučíte se myslet jinak, vystoupíte ze stereotypů evropského myšlení. Rozhodně budete z každé hodiny odcházet obohaceni a korejština se stane i vaší vášní.

 

Proč studovat korejštinu v létě s námi?

 

1. kvalitní nabídka a navazující kurzy

(na letní kurzy korejštiny navazují pravidelné semestrální kurzy od září)

 

2. kvalifikovaní lektoři korejštiny

(jazykové kurzy vedou naši nejlepší lektoři koreanisté, kteří své vzdělání získali na Karlově univerzitě a na korejských univerzitách)

 

3. kvalitní výukové materiály

(výuku vedeme podle osvědčených korejských a anglických učebnic na výuku korejštiny pro cizince; navíc studentům nabízíme učebnice, slovníky, CD ROMy, výukové plakáty a karty, poslechové materiály, přístup ke knihovnímu fondu asijské literatury)

 

4. online přístup ke kurzu po dobu studia

(studentům nabízíme neomezený přístup a možnost administrace svého kurzu prostřednictvím školního informačního systému. Po vstupu na studentský portál získá student vyčerpávající informace o obsahu odučených hodin a zadaných domácích úkolech. Kromě toho může čerpat rozšiřující zdroje k výuce - ať již ve formě audio, video nebo text. A samozřejmě je v kontaktu s lektorem kurzu, vedením školy i svými kolegy v kurzu! )

 

5. wifi připojení pro studenty 

(ve všem prostorách jazykové školy je studentům k dispozici WIFI připojení zdarma)

 


Letní kurzy korejštiny pro začátečníky
9.7. - 1.8.2018: pondělí + středa 15:00 - 17:15 (24 vh)

3200,- Kč 

10.7. - 2.8.2018: úterý + čtvrtek 16:30 - 18:45 (24 vh)

3200,- Kč Zápis do kurzu bude ukončen 3 pracovní dny před zahájením kurzu.