Individuální výuka

Individuální výuka patří k nejefektivnějším a v současné době nejoblíbenějším způsobům studia cizího jazyka. Je vhodná pro jednotlivce i skupiny dvou studentů.

navrhněte výukový čas

zvolte si českého lektora nebo rodilého mluvčího

vyberte si z široké nabídky učebnic

řekněte nám, kde chcete studovat

zaměřte kurz přesně podle svých potřeb

sledujte svůj kurz v online portálu edookit

Individuální výuka

Studujte s námi čínštinu, japonštinu nebo korejštinu individuálně. Získáte tím řadu výhod a vaše studium nebude svázané tempem a časem skupinové výuky. Individuální výuku můžete zahájit kdykoli v průběhu celého roku a studovat můžete sami či se svým kamarádem. Parametry kurzu nastavíte při zahájení studia vy sami. Výuka se bude řídit vašimi požadavky a studijním plánem, který společně sestavíme na začátku kurzu.

Skype výuka

Pokud nemůžete docházet na kurz do školy ani nemáte šanci se s lektorem potkávat, zvolte Skype výuku. Je to jednoduché - připojíte se doma nebo v práci v určený čas na Skype a studujete s lektorem online. Skype nabízí chat, audio i video a je tak plnohodnotnou alternativou ke skupinovým či individuálním kurzům. Výhodou ovšem je, že studovat můžete opravdu odkudkoli.

Studentský portál Edookit

Po celou dobu výuky budete mít zdarma přístup do online studentského portálu edookit, kde na vás budou pravidelně čekat zápisy z výuky i výukové audio a video materiály. Edookit je také komunikační nástroj, díky kterému může student  spolupracovat se svými kolegy či učitelem. Přístup do online systému získáte před zahájením výuky zdarma. Edookit je ke stažení také jako aplikace pro mobilní telefony.

Srozumitelné vyúčtování

Plánování individuálních hodin je bezpečné, protože zaplatíte jen ty hodiny, které skutečně proběhly a navíc nejpozději 24 hodin před plánovanou hodinou můžete další lekci bezplatně zrušit. Na konci kalendářního měsíce vám zašleme vyúčtování se splatností 14 dní. U individuální výuky rozlišujeme lekce s nerodilým mluvčím a s rodilým mluvčím a výuku pro dva studenty v kurzu.

Ceník individuálních a skype lekcí

Individuální lekce Skype lekce
Individuální lekce Skype lekce
Rodilý mluvčí Nerodilý mluvčí Rodilý mluvčí Nerodilý mluvčí
45 min 490 kč 450 kč 470 kč 450 kč
60 min 653 kč 600 kč 626 kč 600 kč
90 min 980 kč 900 kč 940 kč 900 kč

Chci poptat individuální nebo skype výuku

Vyplňte krátký formulář a my se vám ozveme.

Poptej individuální výuku

Chci se poradit

Chcete začít studovat, ale nejste si jistí detaily? Nevadí, ozvěte se nám a domluvíme termín společné konzultace. Určitě dospějeme ke zdárnému výsledku. Setkání obvykle trvá asi 20 minut.

Chci se poradit