O nás

Jazyková škola vznikla v roce 2008. V našem týmu nyní působí téměř čtyři desítky lektorů čínštiny, japonštiny a korejštiny. Všichni mají bohaté lektorské zkušenosti, vysokoškolské vzdělání, prošli stážemi na asijských univerzitách. Co je ovšem nejdůležitější, jazyky učí rádi a s nadšením.


lektorů

u nás vyučuje


procent

lektorů má vysokoškolské vzdělání


studentů

čínštiny, japonštiny a korejštiny


let

působíme na trhu

Naši lektoři

  • Kvalifikovaní lektoři
  • Rodilí mluvčí
  • Zkušenosti v asijském prostředí

paní Choi

lektorka korejštiny

Natsumi

lektorka japonštiny

Štěpánka

lektorka korejštiny

Anna

lektorka japonštiny

Jáchym

lektor čínštiny

Lee

lektorka čínštiny

Eliška

lektorka japonštiny

Julia

lektorka čínštiny

Jitka

lektorka čínštiny

Jolana

lektorka korejštiny

Kateřina

lektorka čínštiny

Kristýna

lektorka čínštiny

Kristýna

lektorka japonštiny

Lucie

lektorka japonštiny

Marie

lektorka korejštiny

Markéta

lektorka japonštiny

Markéta

lektorka čínšitny

Miho

lektorka japonštiny

Tao Qiong

lektorka čínštiny

Russell

lektor čínštiny

Marína

lektorka čínštiny

Tereza

lektorka japonštiny

Tereza

lektorka korejštiny

Matyáš

koordinátor

sl. Shi

lektorka čínštiny

Zdeňka

ředitelka, lektorka čínštiny

Prostory školy

Prostory školy

Prostory školy

Prostory školy

Prostory školy

Výukové materiály

Výuka

Výukové materiály

Výukové materiály

Příměstský tábor

Příměstský tábor

Příměstský tábor

Příměstský tábor


Monika Klabanová

Do školy Chinese Point chodím na poloindividuální kurzy japonštiny, a nemůžu si jí vynachválit. Milí lektoři, krásné zázemí, spousta výukových materiálů, výborná dostupnost a skvělý sypaný čaj. Naše lektorka Markéta nám vždy se vším vyjde vstříc - zrušení či změna dne nebo času výuky nejsou problém. Výuku nám zpříjemňuje různými aktivitami jako jsou hry, čtení pohádek či aktuálních zpráv z Japonska, nebo informacemi o japonské kultuře. Jediným mínusem je, že těch hodin nemáme týdně více :)

Blanka Trojan-Svobodová

V Chinese Pointu navštěvuji individuální kurz čínštiny pro dva studenty s rodilou mluvčí již několik let a s kvalitou a úrovní vzdělávání / přípravou lektorky na lekci a organizací lekcí a výuky jsem maximálně spokojená. Blanka Trojan-Svobodová, soudní tlumočnice/překladatelka

Nelly Kulmonová

Zajímam se o Japonsko a japonštinu od svých 13 let. Jenže jako samouk se člověk daleko neposune. Upřímně jsem to chtěla vzdát po vyzkoušení pár různých kurzů a škol. Až po zahájení kurzu japonštiny v Chinese Pointu se moje japonština konečně posunula kupředu, díky tomu jsem letos úspěšně udělala mezinárodní zkoušky z japonštiny. Lektorka je velmi empatická a přátelská a vyhovuje mi celé toto přátelské a dobře naladěné prostředí. Po roce kurzu japonštiny zde, jsem se nebála v Japonsku mluvit japonsky. Domluvila jsem se, i jsem rozuměla. Byl to skvělý zážitek.

Lucie Malá

Absolvovala jsem pomaturitní studium japonštiny s minimálními počátečními znalostmi. Za rok jsem se opravdu hodně naučila a jsem připravena absolvovat JLPT. Prostředí i učitelky byly velmi příjemné. Naučila jsem se hodně o jazyku, kultuře a historii Japonska, Koreje a Číny. Toto studium je určitě vhodné pro ty, co chtějí do Japonska, na zkoušky i na vysokou školu. Nemám co vytknout.

Jan Kratochvíl

Když se mi podaří rozesmát mou lektorku Miho příhodou ze života vyprávěnou v japonštině, tak za to neděle strávená nad učebnicí stála.

Vanda Buranská

Do Chinese Pointu docházím již několik let a je to moc příjemné místo! Jakoby asijské jazyky lákaly samé usměvavé a příjemné lidi, ať už na straně lektorů anebo studentů:-) Na jazykové škole kromě kvalitní výuky oceňuji návaznost jazykových kurzů a především flexibilitu při jejich úpravách tak, aby to studentům vyhovovalo - je možné oddálit začátek, kurz prodloužit a podobně. Když se pár studentů domluví, lze otevřít kurz nový se specifickým zaměřením, například na čtení zjednodušené literatury třeba přes letní prázdniny. Škola prostě vychází svým klientům vstříc bez ohledu na to, zda studují individuálně nebo ve skupině a toho si velice cením. Také oceňuji širokou nabídku učebnic a studijních materiálů. Škola mi velmi pomohla v přípravě a úspěšném složení mezinárodních jazykových zkoušek. A hlavně - mají se mnou trpělivost, protože mi to jde pomalu:-)

Julia Gradlová

Již několikátým rokem zde studuji japonštinu ve skupině a nemůžu být spokojenější. Úžasní učitelé, kteří vždy zodpoví všechny možné dotazy (některé opravdu zvláštní, to mi věřte), možnost ověřit si své znalosti na konci každého semestru prostřednictvím testu a žádná hodina se neobejde bez konvice výborného, kvalitního čaje. Je to tu opravdu úžasné a doporučuji všem zájemcům o studium asijských jazyků.

Hana Štrumová

Výborná dopravní dostupnost, škola nabízí příjemné prostředí všech prostor - líbí se mi, že učebny jsou označeny názvy japonských, čínských a korejských měst a ne nudným "učebna 1, 2, 3..." :-) . Možnost zakoupení výukových a doplňkových materiálů i domluvit si přípravu na mezinárodní jazykovou zkoušku JLPT. Lektorka je velmi milá a ochotná, atmosféra na hodinách je vždy výborná.

Tereza Alfonso

Když jsem začala navštěvovat pomaturitní studium čínštiny, nebylo mi ani známo, jak čínština zní. Po deseti měsících se mohu dívat na filmy a videa v čínštině, komunikovat s čínsky mluvícími kamarády a hosty v hotelu, kde mám brigádu a také jsem znalost jazyka využila při mé první cestě do Asie. Samozřejmě nerozumím všemu, a čeká mne ještě dlouhá cesta, ale přesto je to obrovský posun. Nejvíce si cením přístupu skvělých lektorů lektorů a paní ředitelky. Všichni jsou velmi ochotní pomoci a poradit a dělají maximum pro to, aby naučili.

Pavla Pazderová Merlinová

Chtěla bych poděkovat všem, kdo se podíleli na rozhodnutí, že má 12-ti letá dcera může navštěvovat srpnový kurz korejštiny. Chodila z hodin nadšená a včera strávila půl dne tím, že se učila sama doma. Velký dík vám všem za tuhle zkušenost pro ni.