ChinesePoint

Kurzy čínštiny: Konverzace čínštiny s rodilým mluvčím

Konverzujte s rodilým mluvčím...

Kurzy čínštiny: Konverzace čínštiny s rodilým mluvčím
4.1. - 25.1. 2018, čtvrtek 17:30 - 18:30 (4 VH, 1x týdně 60 min)

 

Tento kurz je jedním z doplňkových kurzů k pravidelným kurzům semestrálním. Memorování slovíček a gramatiky je při studiu jazyka jen jedna strana mince. Pokud se věnujete čínštině a chcete své znalosti vyzkoušet v praxi, ale přesto stále na cvičišti, tak vás pro bojiště připraví konverzační kurzy.

 

Čtyři hodinová setkání probíhající vždy jednou za dva týdny budou věnována vždy jednomu tématu z běžného života (představení, orientace ve městě, konverzace v čínské restauraci, nakupování), nad kterým se studenti mohou v čínštině zamyslet pod vedením rodilého mluvčího z pevninské Číny, který případné chybičky odhalí a pomůže vám najít ta správná slova.

 

Studenti na každé hodině dostanou krátký materiál na vybrané téma, od něhož se bude hovor odvíjet v podobě souvisejících otázek a odpovědí. K textu také bude k dispozici přehledný seznam nejdůležitějších slovíček k danému tématu, která studentovi rozšíří slovní zásobu.

 

Konverzační kurz je vhodný pro všechny studenty, kteří pokryli gramatiku přibližně do lekce 10 a výš v učebnici Conversational Chinese 301.

 

Proto zahoďte ostych a pojďte se s námi (roz)mluvit.

 


Přihláškový formulář: