Pro děti

Pořádáme letní jazykový příměstský tábor zaměřený na oblast Asie pro děti ve věku 6-10 let. Děti seznámíme hravou formou s asijskými zeměmi, odlišnými jazyky, čínskými znaky a začneme je učit čínsky. Budeme se krok za krokem seznamovat s asijskou kulturou, s jednoduchými čínskými slovními obraty a budeme je co nejvíce používat v konverzaci s rodilou mluvčí. Dětem se bude věnovat česká a čínská lektorka.

Letní příměstský tábor nebude v roce 2020 probíhat. Děkujeme za pochopení.

Naučíte se psát základní čínské znaky

Zvládnete jednoduchou komunikaci

Výukové materiály na míru

Společná fotografie a diplom na konci tábora

Profesionální lektor - rodilý mluvčí

Vyzkoušíme si společně uvařit asijské jídlo

Čínsko-japonský příměstský tábor 2020

Datum:: 2.8. - 6.8.2021, 9:00 - 16:00 (škola je otevřena od 8:40)

Místo:: Jazyková škola Chinese Point, Washingtonova 25, 110 00 Praha 1

Věk dětí:: 6-10, maximálně 10 dětí ve skupině

Strava:: jídlo (dvě svačiny, obědy, pití po celý den) zajistí škola, poslední den oběd v asijské restauraci

Program dne

Vydáme se společně na dobrodružné objevné cesty po Asii. Každý den podrobně prozkoumáme jednu oblast života v Číně či Japonsku. Nejprve budeme zkoumat společné a rozdílné znaky mezi Evropou a Asií, naučíme se psát jako Číňané, potom se vydáme vyzkoušet moderní japonské technologie, vyrobíme si a ochutnáme asijské jídlo (samozřejmě čínskými hůlkami), půjdeme po stopách asijské fauny a flory v Praze. Do týdenního programu je zařazen jeden oběd v asijské restauraci i pravidelné vycházky na dětská hřiště či za kulturním programem spojeným s Asií. Kompletní výukové materiály zajistí škola. Poslední den si děti odnesou diplom a společnou barevnou fotografii. Chcete vidět, jak vypadá náš příměstský tábor?

Letní příměstský tábor nebude v roce 2020 probíhat. Děkujeme za pochopení.

 

Reportáž ČT Zprávičky o čínském příměstském táboře v roce 2017

 

  • Program dopoledne: rozcvička a hry, svačina, výuka čínštiny, venkovní hřiště, oběd

 

  • Program odpoledne: výuka čínštiny, svačina, odpolední kreativní a odpočinkové aktivity (tvorba kaligrafie, razítka a svitky, oblékání do tradičních japonských oděvů, zážitkové odpoledne v botanické zahradě v japonské zahradě, vlastnoruční výroba čínského jídla s čínskou lektorkou)

 

Registrace

Registrace na letní příměstský tábor je pro do 20. července. Dotazy k letnímu táboru rádi zodpovíme i na emailu support@chinesepoint.cz nebo na telefonním čísle 604 131 128. 

Přihláška na tábor